Dekoracja strony - kwiaty
Dekoracja strony - kwiaty

Nie mogłaś dołączyć stacjonarnie? Nic straconego! Weź udział w warsztatach online!

Warsztaty on-line. Odkryj swoją tricho pielęgnację!

Czas trwania warsztatu: 1h.
Data warsztatu: 28.03.2024 godz: 18:00

Dołącz do warsztatów trychologicznych, podczas których odkryjesz tajniki holistycznej pielęgnacji skóry głowy. Dowiesz się, jak dbać o swoje włosy kompleksowo, począwszy od zmian żywieniowych, stylu życia po pielęgnacje i właściwe kosmetyki! Czekają na Ciebie również atrakcyjne testy, w tym test porowatości włosa. Odkryjesz, jaki rodzaj pielęgnacji idealnie dopasowany jest do Twojego włosowego typu!

Podczas warsztatów czeka na Ciebie wiedza o:
  • Holistycznej pielęgnacji skóry głowy
  • Zasadach utrzymania zdrowego włosa
  • Indywidualnych potrzeb Twoich włosów
  • Upominki kosmetyczne
 

Jolanta Wysocka
Doświadczona trycholog i kosmetolog z ponad 21-letnim doświadczeniem. Od 10 lat związana z marką BANDI Cosmetics, gdzie jest blisko klientów i ich potrzeb oraz bierze udział w kreowaniu innowacyjnych formuł kosmetycznych. Pasja do trychologii narodziła się z osobistych wyzwań związanych z włosami. Koncentrowanie się na dobrostanie skóry głowy i pięknych włosach, sprawia, że swoją wieloletnią wiedzę, testuje i wdraża pomagając wielu kobietom poprawnie zadbać i uzdrowić ich włosy.

Jolanta Wysocka

Wypełnij formularz i zapisz się na Warsztaty on-line. Odkryj swoją tricho pielęgnację! prowadzone przez Jolantę Wysocką.
Data warsztatu: 28.03.2024 godz: 18:00
Zmień podejście na profesjonalne i poczuj róznicę!Instagram

Zajrzyj na nasz Instagram